Galerimiz

İletişim Bilgileri

 • Organize Sanayi Bölgesi,No:4
 • info@modekamobilya.com.tr
 • 0 388 225 02 00
[ Neler Yapıyoruz ]

Toplu Konut Projeleri

Modeka olarak, 30 yılı aşkın süredir birçok toplu konut projesinin güçlü iş ortağı olmuş ve yapıların birinci sınıf mutfak dolapları, vestiyerler, banyo dolapları ve mutluluğa açılan kapıları ile zenginleşmesini sağlamıştır. Kaliteye ve yeniliğe olan bağlılığımız , 1000 den fazla binada ve 2000’in üzerinde iç mekanda kalıcı bir iz bırakmıştır. Sektöründe liderliğe oynayan Modeka ailesi olarak, toplu konut projelerinin temelden teslime getirdiği benzersiz sorun ve zorlukları anlıyoruz. Bu nedenle uzman kadromuzla yalnız görsel olarak çekici değil, aynı zamanda bütçe dostu çözümler sunmaktan tasarım becerilerini verimli ve zamanında üretim süreciyle birleştiriyoruz. Günümüz hızla gelişen dünyasında çeşitliliği artmış hammadde renk ve aksesuar seçenekleri en doğru şekilde siz sunamaya özen gösteriyor ve satış sonrası hizmetimizle sorunları minimize hale getirmek için çabalıyoruz.

Sizleri de mekanları nasıl işlevsel ve sanat eserlerine dönüştürdüğümüze tanık olmak için, portföyümüzü keşfetmeye bekliyor, 30 yılı aşkın süredir kazandığımız tecrübeyle toplu konut projelerini yaptığımız katkılardan oluşan gururumuza bir yenisini eklemek için sizleri Modeka’ya davet ediyoruz.

50%

İlham Veren Tasarımlar

Yaşam alanlarınızı Türk kültüründen ilham alarak benzersiz tasarımlarla donatıyoruz.

75%

Eko-Inovasyon Yaklaşımı

Çevre dostu ve sürdürülebilir tasarım anlayışıyla çalışıyoruz.

85%

Teknoloji Destekli Üretim

Tasarımlarımızda ileri teknolojileri kullanarak özgün, net ve yalın bir görünüm sağlıyoruz.

[ 3 Adımda ]

Çalışma Sistemi

 • 01
  planlama
 • 02
  tasarım ve geliştirme
 • 03
  ön kurulum & sevkiyat
Müşteri bilgi formu ile ihtiyaçlarınız kayıt altına alınır,uygulama alanları ile ilgili ücretsiz keşif yapılır ve süreç başlar…
İstenen ürünler için talebe uygun 3 Boyutlu veya canlı mekan gezdirme olarak sunum yapılır.
Onaylanan ürünler için fabrikada ön kurulum yapılır, kalite kontrolünden geçen ürünlerin sevkıyatı aynı gün yapılır.