Galerimiz

İletişim Bilgileri

 • Organize Sanayi Bölgesi,No:4
 • info@modekamobilya.com.tr
 • 0 388 225 02 00
[ Neler Yapıyoruz ]

Modüler Tasarımlar

Zanaatı sanata dönüştüren deha!
Modeka olarak zanaatı sanata dönüştürerek hayallerin ötesinde yaşam alanları oluşturuyoruz. Markamıza yaptığımız yatırımlarla stratejik çalışmalar ve yenilikçi anlayışımızla değişen dünyaya ve yeni tarzlara ayak uyduruyoruz.

Yenilikçi ruhumuzdan aldığımız ilhamla uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ve tecrübemizle de üretimini yaptığımız her üründe; dayanıklılık, kalite, şıklık, fonksiyonellikle çıtayı sürekli olarak yukarıya taşıyoruz.

"Zanaatı sanata dönüştüren deha” sloganımızla, müşterilerimize ev dekorasyonu için kaliteli, yeni trendlere hâkim, yenilikçi, şık ve bir o kadar avantajlı çözümler sunarak, evlerindeki dekorasyonu adeta sanata dönüştürerek, evlerini ve hayatlarını baştan aşağıya yenileme fırsatı sunuyoruz.

Ev yaşamına dair; mobilya, mutfak, kapı gibi dekorasyon alanlarındaki ürün çeşitliliğimiz, yenilikçi tasarımlarımız ve kalite anlayışımız ile özel beklentilerinizi karşılayarak her detayı zevkinize göre tasarlamak için işbirliği yapıyoruz.

Oluşturduğumuz istihdam ve yenilikçi üretim sistemlerimiz ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktan gurur duyuyor, hizmet kalitemizi yükseltip, mobilya pazarında yeniliklerin öncüsü olmayı hedefliyoruz.

50%

İlham Veren Tasarımlar

Yaşam alanlarınızı Türk kültüründen ilham alarak benzersiz tasarımlarla donatıyoruz.

75%

Eko-Inovasyon Yaklaşımı

Çevre dostu ve sürdürülebilir tasarım anlayışıyla çalışıyoruz.

85%

Teknoloji Destekli Üretim

Tasarımlarımızda ileri teknolojileri kullanarak özgün, net ve yalın bir görünüm sağlıyoruz.

[ 3 Adımda ]

Çalışma Sistemi

 • 01
  planlama
 • 02
  tasarım ve geliştirme
 • 03
  ön kurulum & sevkiyat
Müşteri bilgi formu ile ihtiyaçlarınız kayıt altına alınır,uygulama alanları ile ilgili ücretsiz keşif yapılır ve süreç başlar…
İstenen ürünler için talebe uygun 3 Boyutlu veya canlı mekan gezdirme olarak sunum yapılır.
Onaylanan ürünler için fabrikada ön kurulum yapılır, kalite kontrolünden geçen ürünlerin sevkıyatı aynı gün yapılır.