Galerimiz

İletişim Bilgileri

 • Organize Sanayi Bölgesi,No:4
 • info@modekamobilya.com.tr
 • 0 388 225 02 00
[ Neler Yapıyoruz ]

Toplu Konut Projeleri

Mobilya-Dekorasyon alanında 20 yıllık sektör tecrübesini MODEKA markası ile buluşturduk. Mobilya dekorasyonunda iddialı ve özgün tasarımlara imza atarak her sezon trend ve yaratıcı tasarımlarla evinize yeni bir soluk kazandırmak için çalışıyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün üretmeyi ilke edinerek hayallerinizin ötesinde tarzınızı yansıtacağınız modern tasarımları sizler için üretiyoruz. Yaşam alanlarınızı tarzınıza uygun oluşturmanızı sağlayarak, size özel alanlarınızı maksimum konfora ulaştırırken, Modeka’nın yenilikçi tasarımlarıyla şıklığı destekliyoruz.

Eviniz ya da işletmeniz için her türlü detayı düşünerek yaşam alanlarınızı estetikle buluşturuyor, her projemizde müşterilerimizin vizyonunu değerlendirerek beklentilerinin ötesine geçmek için eşsiz tasarımlar üretiyoruz. İlimizde ve ülkemizde her türlü stil ve dekorasyon ihtiyacını sağlamak için sektöründe ve mesleğinde uzman bir ekip ile coşku ve tutku içinde çalışıyor; inovatif ve profesyonel çalışmayı teşvik ediyoruz.

Yenilikçi anlayışla, empatik yaklaşımla, yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını, estetik ve malzeme gereklilikleri ile harmanlayarak geniş bir mobilya dekorasyon hizmeti sunuyoruz. Tüm bu çalışma temposu ile sürekli değişen ve gelişen mobilya sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olma yolunda ilerlemek için çalışıyoruz.

Butik projelerin yanı sıra daha çok toplu konut projelerinde yaptığımız dekorasyonlarla yaşam alanlarınızın karakterine ruh ekliyoruz.

Mobilya-dekorasyon denildiğinde ilk akla gelen tasarım öncülerinden Modeka ile, şık ve fonksiyonel bir yaşam konsepti yaratabilirsiniz. Ruhunuzu yansıtacak ayrıntılar için dekorasyon ürünleri, işlevsel ve modern bir görünüm için Modeka’yı tercih edin!

50%

İlham Veren Tasarımlar

Yaşam alanlarınızı Türk kültüründen ilham alarak benzersiz tasarımlarla donatıyoruz.

75%

Eko-Inovasyon Yaklaşımı

Çevre dostu ve sürdürülebilir tasarım anlayışıyla çalışıyoruz.

85%

Teknoloji Destekli Üretim

Tasarımlarımızda ileri teknolojileri kullanarak özgün, net ve yalın bir görünüm sağlıyoruz.

[ 3 Adımda ]

Çalışma Sistemi

 • 01
  planlama
 • 02
  tasarım ve geliştirme
 • 03
  ön kurulum & sevkiyat
Müşteri bilgi formu ile ihtiyaçlarınız kayıt altına alınır,uygulama alanları ile ilgili ücretsiz keşif yapılır ve süreç başlar…
İstenen ürünler için talebe uygun 3 Boyutlu veya canlı mekan gezdirme olarak sunum yapılır.
Onaylanan ürünler için fabrikada ön kurulum yapılır, kalite kontrolünden geçen ürünlerin sevkıyatı aynı gün yapılır.